Wersje językowe

JOGA

Poduszka PURE HUSK (surowa bawełna) Poduszka PURE HUSK (surowa bawełna)
Producent: Vest-Pol
Cena od: 60,00 zł
szt.
zobacz więcej
Bolster HUSK Bolster HUSK
Producent: Vest-Pol
Cena od: 116,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pufka SIMPLY HUSK Pufka SIMPLY HUSK
Producent: Vest-Pol
Cena od: 135,00 zł
szt.
zobacz więcej
Termofor Termofor
Producent: Vest-Pol
Cena od: 46,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wałek SIMPLY HUSK Wałek SIMPLY HUSK
Producent: Vest-Pol
Cena od: 100,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wypełnienie gryczane Wypełnienie gryczane
Producent: Vest-Pol
Cena od: 7,50 zł
szt.
zobacz więcej

ŁUSKA GRYKI

Wykorzystywana od tysięcy lat na Dalekim Wschodzie, a w szczególności w Japonii, do wypełniania poduszek i materacy. Dzięki swojej budowie łuska gryczana zapewnia naturalny przepływ powietrza między łupinkami.

Produkty nią wypełnione świetnie sprawdzają się podczas snu. Skóra nie poci się nadmiernie, ponieważ przez całą noc może swobodnie oddychać. Łuska gryki - naturalny hipoalergiczny materiał - jest również doskonałym rozwiązaniem dla alergików. Właściwości swoje zawdzięcza występowaniu taniny, czyli związku organicznego, który ma właściwości przeciwzapalne oraz blokuje rozwój bakterii, pleśni, grzybów i mikroorganizmów, takich jak roztocza. 

Łuska odpowiednio dopasuje się do ciała, przemieszcza się, przez co nie stwarza stałego nacisku na jedną partię ciała. Jest to naturalny mechanizm zapobiegający odleżynom, ale również świetnie sprawdzi się podczas długiej pracy z komputerem jako dodatkowe oparcie dla pleców. Jako, że nie stawia bezpośredniego oporu dla ciała, kontakt z niesamowicie mięciutką powierzchnią poduszki lub maty wpływa kojąco i pomaga w zrelaksowaniu się przed snem. Zdolność do przemieszczania się sprawia, że łuska redukuje napięcia w odcinku szyjnym, co z kolei wpływa pozytywnie na jakość snu – pomaga spać głębiej i spokojniej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium