Bestsellery
Tunel sensoryczny - 90 cm
Tunel sensoryczny - 90 cm

292,00 zł

szt.
Tunel sensoryczny - 120 cm
Tunel sensoryczny - 120 cm

349,00 zł

szt.
Wałek SIMPLY HUSK
Wałek SIMPLY HUSK

110,00 zł

szt.
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DOSTOSOWANA DO POTRZEB

Jak duszki sensoryczne wpływają na rozwój dzieci? 0
Jak duszki sensoryczne wpływają na rozwój dzieci?

Dbanie o prawidłowy rozwój dziecka na każdym etapie jego życia jest kwestią niezwykle istotną. Nowocześni rodzice chętnie sięgają po produkty, które ułatwiają ich pociechom zdobywanie nowych umiejętności. Szczególną popularnością cieszą się zabawki, pomagające w rozwoju sensorycznym oraz fizycznym. Przykładem takiego produktu są duszki sensoryczne. Zerknij poniżej i poznaj ich zalety, a także wpływ na rozwój Twojego dziecka.

czytaj całość »
Alternatywne podejścia terapeutyczne dla nadpobudliwych dzieci 0
Alternatywne podejścia terapeutyczne dla nadpobudliwych dzieci

Nadpobudliwość psychoruchowa to rodzaj zaburzenia, dotykającego od 2 do 5% populacji. Najłatwiej zaobserwować objawy ADHD u małych dzieci, choć późniejsza diagnoza również jest możliwa. Terapia tego typu zaburzeń czasami opiera się na lekach, choć obecnie odchodzi się już od tej metody. Jakie alternatywne podejścia terapeutyczne dla nadpobudliwych dzieci stosuje się obecnie? Sprawdź!

czytaj całość »
Jakie zabawki powinny znaleźć się w każdym przedszkolu? 0
Jakie zabawki powinny znaleźć się w każdym przedszkolu?

Przedszkole jest miejscem, w którym nasze pociechy spędzają dużą część dnia. Warto więc zadbać o to, by zabawki w nim dostępne dawały nie tylko radość, ale również zapewniały zdrowy rozwój. Pomoce sensoryczne pomagają w poznawaniu świata poprzez wszystkie pięć zmysłów. Jakie rozwojowe zabawki powinny znaleźć się w każdym przedszkolu? Sprawdź!

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium