SKLEP FIRMOWY

 

Sklep stacjonarny znajdujący się w Warszawie to szczególne dla mnie miejsce. Pomysł jego uruchomienia kiełkował od dawna, jednak dopiero pod koniec roku 2022 przeszliśmy od pomysłu do jego realizacji.

Od wielu lat Klienci odwiedzali nas w zakładzie produkcyjnym, gdyż chcieli osobiście zobaczyć dostępne tkaniny, wzory, kolory i zapoznać się z modelami produktów. Zawsze ceniliśmy sobie taki osobisty kontakt z użytkownikami naszych wyrobów, jednak zdawaliśmy sobie sprawę, że miejsce to nie jest dla Klientów komfortowe.

Marka Vest-Pol została stworzona przede wszystkim dla osób z zaburzeniami integracji sensorycznej, potrzebujących profesjonalnych produktów wspierających terapię. W miarę upływu lat rozszerzaliśmy nasz asortyment o wyroby służące również jako zabawki sensoryczne, czy pomoce edukacyjne. Obecny na całym świecie trend wspomagania zdrowego snu, odpoczynku i powrotu do natury spowodował, że kołdry obciążeniowe, pościel z naturalnymi wypełnieniami oraz akcesoria do jogi zaczęły stanowić kolejną znaczącą gałąź naszej produkcji.   

Sklep firmowy stanowi zwieńczenie naszych starań szerszego dotarcia do Klientów, zaprezentowania całej gamy wyrobów, zachęcenia do ich obejrzenia i przetestowania. Koncepcja sklepu zakłada oddzielne strefy z naszymi produktami, jak również kącik relaksu, gdzie na miejscu można wypróbować działanie kołder obciążeniowych.

W marcu 2023 rozpoczęliśmy również działania edukacyjne polegające na prelekcjach, warsztatach i zajęciach dla dzieci i dorosłych. Na spotkaniach poruszane są tematy z różnych dziedzin, przede wszystkim integracji sensorycznej, rozwoju dziecka, problemy psychologiczno-społeczne oraz zagadnienia z życia codziennego.

Zapraszam serdecznie, Olga Wieczorek-Grzymała wraz z zespołem

 

Adres: 

ul. Pola Karolińskie 2A

02-401 Warszawa - Włochy 

poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00

        

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium