O nas

Firma Vest-Pol rozpoczęła swoją działalność w roku 2006 jako pionier w produkcji terapeutycznych artykułów obciążeniowych na terenie Polski.

Impulsem do założenia firmy była konieczność uszycia kamizelki obciążeniowej oraz kołdry obciążeniowej na własne potrzeby i zupełny brak tego rodzaju asortymentu na polskim rynku.

O Kubusiu, którego specjalne potrzeby stały się inspiracją do założenia firmy przeczytajcie tutaj 

Sprzęt terapeutyczny był nam bardzo pomocny podczas zajęć w przedszkolu, później również podczas lekcji w szkole, czy w czasie ćwiczeń terapeutycznych, a w domowym życiu codziennym - czasami wręcz niezbędny. Hasło “integracja sensoryczna” towarzyszyło nam na co dzień. Dobrze znamy rzeczywistość i realia rodzin z dziećmi potrzebującymi wsparcia i opieki specjalistów. Dobrze znamy bezsenne noce, agresję, rozkojarzenie i brak koncentracji. Nie wspominając o “karcie stałego klienta” na oddziale chirurgii dziecięcej...

Aprobata, poparcie i pomoc terapeutów zmobilizowały mnie do uruchomienia produkcji na szeroką skalę i założenia sklepu.

Z roku na rok przedsiębiorstwo rozwija się w dynamicznym tempie, wprowadzamy nowe modele, wzory czy kategorie wyrobów. Całość naszego asortymentu obejmuje zarówno produkty wspomagające przy zaburzeniach snu, wyroby wykorzystywane podczas pracy terapeutycznej, pomagające w codziennym funkcjonowaniu w domu, jak i różnego rodzaju pomoce edukacyjne, wyposażenie sal czy nawet pościel i gamę produktów z naturalnymi wypełnieniami.

Zaopatrujemy klientów indywidualnych, gabinety terapeutyczne, sklepy rehabilitacyjne, przedszkola, szkoły, szpitale specjalistyczne, ośrodki specjalne i wychowawcze, sale ćwiczeń i wiele innych placówek – na terenie całej Polski oraz za granicą.

W procesie produkcyjnym wykorzystywane są certyfikowane surowce, posiadające pozytywną opinię PZH oraz niezbędne atesty.

Gotowe wyroby oznaczone są znakiem CE, a większość zarejestrowana jest jako wyrób medyczny.

Wszystkie produkty szyte są z najwyższą starannością przez wykwalifikowany i zaangażowany personel, ponadto cieszące oko ciekawymi kolorami czy designem oraz niebanalnym wzornictwem.
Uznanie ze strony Klientów jest dla nas najważniejszą oceną oraz bodźcem do dalszego działania, rozwoju i utrzymywania doskonałej jakości produkcji.

Naszą MISJĄ jest niesienie konkretnej pomocy w terapii zaburzeń integracji sensorycznej oraz problemach z bezsennością.

Olga Wieczorek-Grzymała wraz z zespołem

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium