O nas

Firma Vest-Pol rozpoczęła swoją działalność w roku 2006 jako pionier w produkcji terapeutycznych artykułów obciążeniowych na terenie Polski.

Impulsem do założenia firmy była konieczność uszycia kamizelki obciążeniowej (obciążonej) oraz kołdry obciążeniowej dla mojego syna (zaburzona integracja sensoryczna) i zupełny brak tego rodzaju asortymentu na polskim rynku.

Sprzęt ten stał się niezbędny i bardzo pomocny podczas zajęć w przedszkolu, później również podczas lekcji w szkole, w czasie ćwiczeń terapeutycznych. Hasło “integracja sensoryczna” towarzyszyło nam teraz na co dzień. Dobrze znamy rzeczywistość i realia rodzin z dziećmi potrzebującymi wsparcia i opieki specjalistów. Dobrze znamy bezsenne noce, agresję, rozkojarzenie i brak koncentracji. Nie wspominając o “karcie stałego klienta” na oddziale chirurgii dziecięcej...

Aprobata, poparcie i pomoc terapeutów zmobilizowały mnie do uruchomienia produkcji na szeroką skalę i założenia sklepu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy wprowadziłam nowe kategorie wyrobów, obejmujące zarówno produkty niezbędne podczas pracy terapeutycznej, pomagające w codziennym funkcjonowaniu w domu, jak i różnego rodzaju pomoce edukacyjne, wyposażenie sal czy nawet pościel i gamę produktów z naturalnymi wypełnieniami.

OFEROWANY SPRZĘT WYKORZYSTYWANY JEST PODCZAS TERAPII RÓŻNEGO RODZAJU DYSFUNKCJI, ZABURZEŃ LUB CHORÓB:

 • integracja sensoryczna (SI)
 • autyzm
 • zespół Aspergera
 • zespół Downa
 • ADHD
 • porażenie mózgowe
 • depresja
 • problemy ze snem
 • wypalenie
 • choroba lokomocyjna
 • lęk wysokości
 • i wielu innych oraz do ćwiczeń rozwijająco – wspomagających (np.: terapia ręki czy zajęcia logopedyczne)

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ


Obecnie firma zaopatruje klientów indywidualnych, gabinety terapeutyczne, sklepy rehabilitacyjne, przedszkola, szkoły, szpitale specjalistyczne, ośrodki specjalne i wychowawcze, sale ćwiczeń – na terenie całej Polski.

Produkty Vest-Pol są również eksportowane do wielu krajów na całym świecie (m. in. Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii czy Szwajcarii).

W procesie produkcyjnym wykorzystywane są certyfikowane surowce, posiadające pozytywną opinię PZH oraz niezbędne atesty.

Gotowe wyroby oznaczone są znakiem CE, a większość zarejestrowana jest jako wyroby medyczne.

Dostarczamy produkty wysokiej jakości, szyte z najwyższą starannością przez wykwalifikowany i zaangażowany personel, ponadto cieszące oko ciekawymi kolorami czy designem oraz niebanalnym wzornictwem. Niezwykle ważne jest dla nas przygotowanie wyrobów dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań, a jednocześnie świadomość niesienia pomocy wielu potrzebującym osobom.
Uznanie ze strony Klientów jest dla nas najważniejszą oceną oraz bodźcem do dalszego działania i rozwoju.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom stale rozszerzamy ofertę firmy Vest-Pol.

Zapraszamy!

Olga Wieczorek-Grzymała wraz z zespołem

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium