Pestki winogron oraz wiśni

Są naturalnym surowcem, który w zależności od potrzeb doskonale zatrzymuje ciepło lub chłód. Produkty nimi wypełnione znalazły swoje zastosowanie w medycynie jako okłady ogrzewające lub chłodzące. Świetnie sprawdzają się przy reumatyzmie lub bólach mięśni, niwelują napięcie szyi oraz pomagają uspokoić się i zrelaksować.

Termofor wypełniony pestkami jest naturalnym sposobem na zlikwidowanie wielu niemiłych i uciążliwych dolegliwości, zarówno u maluszków, jak i u dorosłych. Dzięki swojej uniwersalnej budowie dopasowuje się do każdego kształtu ciała. Ciepło, które wydziela działa rozluźniająco na głębokie mięśnie brzucha, pomaga przy bolesnych skurczach, niestrawności, czy problemach żołądkowych.

Okład chłodzący w postaci termoforu jest świetnym rozwiązaniem na każdego rodzaju ból. Zimny termofor obkurcza naczynia krwionośne, co ogranicza wewnętrzny obrzęk w danym miejscu. Wypełnienie w postaci naturalnych pestek zapewnia równomierne schłodzenie bolących miejsc, bez możliwości ich przypadkowego odmrożenia. Ani pestki wiśni, ani pestki winogron nie zbrylą się w zamrażalniku. 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium