KARTA PODARUNKOWA

Karta podarunkowa 100zł Karta podarunkowa 100zł
Cena od:

100,00 zł

szt.
zobacz więcej
Karta podarunkowa 200zł Karta podarunkowa 200zł
Cena od:

200,00 zł

szt.
zobacz więcej
Karta podarunkowa 300zł Karta podarunkowa 300zł
Cena od:

300,00 zł

szt.
zobacz więcej
Karta podarunkowa 400zł Karta podarunkowa 400zł
Cena od:

400,00 zł

szt.
zobacz więcej
Karta podarunkowa 50zł Karta podarunkowa 50zł
Cena od:

50,00 zł

szt.
zobacz więcej

Produkty sensoryczne i edukacyjne

Co obejmuje kategoria?

Bardzo szeroka i niezwykle interesująca kategoria praktycznych wyrobów Vest-Pol. Śmiało można powiedzieć, że stanowi naszą dumę i unikalną ofertą na rynku polskim. Wszystkie znajdujące się tutaj rzeczy są naszego pomysłu i wykonania.

Co to dokładnie jest?

Gałąź ta obejmuje niezwykle przydatne w pracy terapeutycznej ścieżki i poduszki sensoryczne, wszelkiego rodzaju poduszeczki dotykowe, fakturowe, kostki sensoryczne, węże sensoryczne, woreczki sensoryczne, rękawice sensoryczne oraz wyroby z lycry, Wprowadziliśmy również do sprzedaży poduszkę – dysk sensomotoryczny do siedzenia. Niezwykle przydatny podczas zajęć stolikowych, w rehabilitacji i utrzymaniu prawidłowej kondycji kręgosłupa.

Jak to jest używane?

Wyroby z tej grupy służą w terapii zaburzeń integracji sensorycznej, ale nie tylko. Nauczyciele szkolni i przedszkolni, placówki oświatowe, świetlice edukacyjne, sklepy edukacyjne, rehabilitacyjne i z zabawkami, klienci indywidualni to tylko niektórzy z wielu dotychczasowych nabywców. Ich liczba stale rośnie w związku ze zwiększającym się wykorzystaniem tych wyrobów do celów terapeutycznych, ale również poszerzającą się grupą klientów szukających nowych produktów sensoryczno-edukacyjnych. Nie sposób nie wspomnieć o dużym zainteresowaniu wyrobami tego typu przez placówki opiekuńczo-wychowawcze, nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale też dla osób starszych w domach opieki.

Z czego jest wykonane?

Tak jak szeroka jest gama wyrobów sensorycznych, tak szeroka jest też gama surowców, z których są one wykonane. Niezliczona ilość tkanin bawełnianych o różnych fakturach i kolorach, lycra, skaj, wyroby pasmanteryjne, ortalion, sztruks, juta, a nawet futro stanowi o sukcesie wykonania wyrobów. Użyte do wypełnienia kamyki, żwirki, piasek, styropian, guziki, czy pestki gwarantują również bardzo szeroką gamę bodźców stymulujących wszelkie zmysły dziecka.

Jak to konserwować?

Misją Vest-Pol od zawsze była pomoc dzieciom, czy dorosłym zmagającym się z różnymi problemami zdrowotnymi. Wyroby sensoryczne i edukacyjne znajdują wielu odbiorców, a w placówkach, czy ośrodkach o dużej liczbie użytkowników utrzymanie higieny wyrobu jest niezbędne. Stworzyliśmy produkty skuteczne, ale też wykonane z pomysłem. Jednym z nich jest możliwość prania naszych wyrobów w wodzie. Zawsze z użyciem delikatnych środków piorących. Suszenie w rozłożeniu, wstrząsanie w celu przyspieszenia wysuszenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium