Sprzęt podwieszany 

Co to jest i gdzie się tego używa?

To kategoria, w skład której wchodzi gama produktów podwieszanych. Mają one zastosowanie w salach ćwiczeń, gabinetach terapeutycznych, a nawet szkołach, czy przedszkolach. Grupa ta obejmuje elementy podwieszane wykorzystywane w salach i gabinetach wyposażonych i przeznaczonych do prowadzenia m. in. zajęć terapii integracji sensorycznej. Specjaliści wielokrotnie korzystają z hamaków czy trampoliny, a dla ćwiczących dzieci „zabawa” na tym sprzęcie stanowi niesamowitą frajdę. W celu uniknięcia jakichkolwiek upadków, czy niebezpiecznych sytuacji, na podłodzie pod sprzętem podwieszanym, powinny być zawsze ułożone materace zabezpieczające i jednocześnie amortyzujące. Trampolina oraz hamaki mają wszyte pętle do zamocowania, natomiast haki, czy karabińczyki Klienci zaopatrują się samodzielnie. 

Jak to działa?

Terapeuci integracji sensorycznej wykorzystują je do stymulacji układu przedsionkowego i wielu ćwiczeń wzmacniających siłę mięśni, koordynację, równowagę oraz koncentrację. Wykorzystanie rozciągliwych właściwości produktów pobudza czucie głębokie.

Z czego jest wykonane?

Produkty podwieszane naszego wyrobu wykonane są z doskonałej jakości rozciągliwej tkaniny lycra. Posiadamy w ofercie kilka kolorów, także każdy może zakupić sprzęt pasujący do wystroju wnętrza sali ćwiczeń. Wykorzystywane tkaniny posiadają certyfikat Oeko-Tex® i są niezwykle wytrzymałe.

Co jeszcze w tej kategorii?

Dodatkowym produktem umieszczonym w tej kategorii jest hamak turystyczny z moskitierą. Choć nie jest to wyrób terapeutyczny ani sensoryczny, należy do gamy wyrobów podwieszanych. Stworzony wiele lat temu model jest naszym kultowym wyrobem, od lat służącym turystom i harcerzom na całym świecie. Jego dopracowany model miał na celu zaspokojenie sporego zapotrzebowania na profesjonalny wielofunkcyjny i praktyczny produkt.

Jak utrzymywać higienę?

W celu utrzymania wyrobów podwieszanych w czystości, można prać je w wodzie z wykorzystaniem tradycyjnych środków piorących. Suszenie w rozłożeniu ułatwia wysychanie, a bardzo dobra jakościowo tkanina utrzymuje jego nienaganny wygląd.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium