Kołdry obciążeniowe z naturalnym wypełnieniem

Kołdra obciążeniowa CLASSIC NATURAL

Kołdra obciążeniowa CLASSIC NATURAL
Kołdra obciążeniowa CLASSIC NATURAL

Kołdra obciążeniowa wypełniona łuskami gryki. Uszyta z BAWEŁNY POŚCIELOWEJ posiadającej certyfikat Oeko-Tex®. Posiada dodatkową warstwą wypełniacza silikonowego pikowanego mikrofibrą.

Realizacja do: 3 dni

Cena od:

165,00 zł

Kołdra obciążeniowa PURE NATURAL

Kołdra obciążeniowa PURE NATURAL
Kołdra obciążeniowa PURE NATURAL

Realizacja do: 3 dni

Cena od:

132,00 zł

Zwroty

Kołdry obciążeniowe przygotowywane są według konkretnej wybranej specyfikacji i w związku z tym nie możemy przyjmować zwrotów. 

Kołdra obciążeniowa z naturalnym wypełnieniem – czym jest

W ostatnim czasie kołdra obciążeniowa z naturalnym wypełnieniem cieszy się dużym uznaniem. Głównie ze względu na to, że przedstawia się ją w bardzo korzystnym świetle i dużo mówi się o jej pozytywnych właściwościach. Kołdry tego typu są wykorzystywane przede wszystkim przy terapii zaburzeń psychofizycznych, którymi są na przykład zaburzenia integracji sensorycznej, zespół Aspargera, autyzm czy ADHD. Oczywiście kołdry obciążeniowe wykorzystuje się także po prostu, wtedy gdy, chce się odpocząć, porządnie wyspać i zrelaksować. Sprawdzają się u tych, którzy zmagają się z bezsennością, permanentnym stresem czy uczuciem wypalenia.

Kołdry obciążeniowe z naturalnym wypełnieniem – jak działają

Kołdry obciążeniowe z naturalnym wypełnieniem stworzone są w taki sposób, aby naturalnie naciskać na ciało śpiącego człowieka i tym samym stymulować układ przedsionkowo-proprioceptywny. Dodatkowo obciążona kołdra sprawia, że o wiele lepiej naciska na konkretne punkty na ciele, co pozwala na większą świadomość swojego ciała. Kołdry tego typu pozwalają także poprawić koncentrację, skupienie, pozwala rozluźnić mięśnie, zwalczać uczucie lęku oraz niepokoju. Właśnie dlatego kołdry obciążeniowe kierowane są do osób, które obecnie przechodzą terapię i potrzebują dodatkowego wsparcia.

Kołdra obciążeniowa z naturalnym wypełnieniem – jej wykonanie

Podstawą jest jednak to, aby zawsze wybierana przez siebie kołdra obciążeniowa posiadała naturalne wypełnienie. Materiały naturalne wykorzystane w naszych produktach posiadają specjalne certyfikaty, a do tego nie wywołują reakcji alergicznych, co sprawia, że są bezpieczne nawet dla bardzo wrażliwych osób. Zewnętrzna część często wykonana jest z przyjemnej w dotyku bawełny. Ważne jest też to, aby zawsze dopasować kołdrę niezbędną do swoich potrzeb, czyli taką, która będzie odpowiadać wagą i ogólnym rozmiarem. Prawidłowe dopasowanie sprawi, że kołdra będzie o wiele lepiej spełniać swoją podstawową funkcję.

Kołdry obciążeniowe z naturalnym wypełnieniem – na to zwróć uwagę

Wiesz już, że musisz zwrócić uwagę na wagę kołdry obciążeniowej. Idealnie, jeśli nie będzie ona ważyć więcej niż 10-15% wagi człowieka. Istotny jest też jej ogólny rozmiar, czyli długość i szerokość oraz dokładny materiał zastosowany jako wypełnienie. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze modele, które na pewno zaskoczą cię swoją wytrzymałością oraz doskonałym sposobem wykonania. Koniecznie wybierz coś w sam raz dla siebie, a zwiększysz komfort snu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium