PILLOWCASES, COVERS

Striped minky cover Striped minky cover
Vendor: Vest-Pol
Price:

€26.00

pcs
check more
  • new product tag
FUN Bed Sheet for a blanket FUN Bed Sheet for a blanket
Vendor: Vest-Pol
Price:

€19.00

pcs
check more
FUN Pillowcase FUN Pillowcase
Vendor: Vest-Pol
Price:

€7.50

pcs
check more
Minky cover Minky cover
Vendor: Vest-Pol
Price:

€26.00

pcs
check more
Pillowcase DELUX Pillowcase DELUX
Vendor: Vest-Pol
Price:

€14.00

pcs
check more
VELVET cover Deluxe VELVET cover Deluxe
Vendor: Vest-Pol
Price:

€27.00

pcs
check more
Waterproof sheet Waterproof sheet
Vendor: Vest-Pol
Price:

€20.00

pcs
check more

Co to jest?

Grupa wyrobów naszej produkcji obejmująca artykuły pościelowe przeznaczone dla wszystkich Klientów.

Jakie produkty są w ofercie?

W ofercie mamy takie podstawowe produkty jak klasyczna poduszka i kołdra. Wychodzimy z założenia, że tak ważne dla każdego wyroby powinny być wykonane z materiałów najlepszej jakości, certyfikowanych, a w wykonanie włożone dużo staranności.

Pościel czyli poszwy, poszewki i prześcieradła szyjemy z dostępnych w naszym sklepie tkanin wzorzystych, co z racji bardzo szerokiej gamy kolorystycznej, umożliwia każdemu dokonanie wyboru według gustu i zapotrzebowania.

Podczas chłodniejszych nocy Klienci chętnie używają pokrowców na kołdry. Mamy w ofercie wiele kolorów i wzorów. Pokrowce mogą być też samodzielnie używane podczas dnia jako kocyki. Do kompletu można dokupić poszewki na poduszki.

Dodatkowo szyjemy narzutki. Są to kocyki uszyte z jednej strony z tkaniny bawełnianej wzorzystej, a z drugiej strony z minky. Tkaniny posiadają certyfikat Oeko-Tex, W jednej wersji w środku może znajdować się jeszcze dodatkowo warstwa wypełniacza silikonowego, natomiast w drugiej – nie umieszczamy wypełniacza. Jedna i druga służy do przykrywania podczas dnia w czasie drzemki, czy oglądania telewizji. Klienci chętnie używają też narzutek do przykrywania dzieci podczas spaceru w wózku, transportu w foteliku samochodowym lub nosidełku. Każda z wersji może być dopasowana do panujących warunków pogodowych. Kocyki idealnie też sprawdzą się podczas gorących nocy.

Śpiwory i śpiworki stanowią odrębną grupę wyrobów i przeznaczone są do spania dla niemowląt, a starszym dzieciom podczas wyjazdów, leżakowania w przedszkolu. W zestawie sprzedawana jest poduszka naszej produkcji.

Niesamowicie miękki i wygodny rogalik z minky lub velvetu sprawdzi się jako poduszka do spania, do karmienia lub podczas podróży.

Jakie są dostępne rozmiary?

Wszystkie produkty przygotowujemy w standardowych rozmiarach, aby w łatwy sposób można je było dopasować do pościeli, którą każdy ma w domu.

Jak je konserwować?

Wszystkie nasze wyroby nadają się do prania w wodzie, suszenie w rozłożeniu przyspiesza proces wysychania. Szczegółowy przepis prania znajduje się na wszywce produktowej. 

up.
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium