Czapki obciążeniowe

Czapka obciążeniowa Czapka obciążeniowa
Producent: Vest-Pol
Cena od:

105,00 zł

szt.
zobacz więcej
Zapasowe woreczki obciążeniowe Zapasowe woreczki obciążeniowe
Producent: Vest-Pol
Cena od:

5,50 zł

szt.
zobacz więcej

 

Profesjonalne czapki obciążeniowe

Zaburzenia sensoryczne to przypadłość, która może dotyczyć zarówno dzieci, jak i osób w dojrzałym wieku. Szukając sposobów, które ułatwiłyby codzienne funkcjonowanie i znacząco poprawiły dotychczasowy komfort życia pacjenta, przygotowaliśmy profesjonalne czapki obciążeniowe. Dzięki wykorzystaniu specjalnych materiałów i wypełniaczy produkty tekstylne idealnie dolegają do skory głowy, dając konsumentowi ukojenie i poczucie bezpieczeństwa, jakiego potrzebuje. Zapoznaj się z naszą ofertą i dobierz czapkę dopasowaną do twoich potrzeb.

Sięgnij po obciążeniowe czapki

Obciążeniowe czapki to produkty, które zostały wykonane w szczególności z myślą o osobach zmagających się z różnego rodzaju zaburzeniami sensorycznymi. Te głównie uwidaczniają się u pacjentów zmagających się ze spektrum autyzmu. Czapki obciążeniowe zostały skonstruowane tak, by dociskać skórę głowy, umożliwiając tym samym osiągnięcie stanu wyciszenia i koncentracji.

Specjalistyczna czapka obciążeniowa

Nasze produkty dostępne są w kilku różnych kolorach, co pozwala na dobranie czapki w pełni do własnych preferencji oraz gustu. Wnętrze czapki zostało wzbogacone o niewielkie kieszonki, które pomieszczą woreczki wypełnione obciążeniem. Rodzaj obciążenia dobierany jest pod względem masy ciała użytkownika. Wszystko po to, aby nasze czapki w pełni spełniały swoją rolę i co najważniejsze nie powodowały dyskomfortu u pacjenta.

Czapka obciążeniowa i jej wpływ na zdrowie

Zaburzenia sensoryczne w dużej mierze polegają na niewłaściwym odbieraniu bodźców i regulowaniu ich intensywności. Wyróżnić można nadwrażliwość, podwrażliwość oraz potrzebę dodatkowej stymulacji sensorycznej. Akcesoria obciążeniowe w przypadku tego typu zaburzeń będą skutecznie wspomagać pacjenta. Czapka obciążeniowa to doskonałe narzędzie, które sprawdzi się w gabinetach terapeutycznych. Dzięki zastosowaniu dużego docisku i dociążenia głowy, pacjent lepiej skupi się na wykonywanych ćwiczeniach. To jednak nie wszystko, nasze czapki obciążeniowe można również wykorzystać w domu, jako środek terapeutyczny pozwalający na maksymalne wyciszenie.  

Czapki obciążeniowe

Wszystkie czapki obciążeniowe dostępne w naszym sklepie są w pełni regulowane, co powala dopasować ich wielkość do głowy użytkownika. Podczas użytkowania warto pamiętać o podstawowej higienie i regularnym praniu akcesoriów w wodzie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium